382d9a339daf14a395d09e62fabb911
flamur shishe qelqi

PËR NE

Në botën e ambalazheve kozmetike, është veçanërisht e rëndësishme që produktet tuaja të kenë një pamje të mrekullueshme nga jashtë për t'iu përshtatur funksionit të tyre të lartë nga brenda.Xuzhou OLU është një furnizues profesionist i paketimit të qelqit për produktet kozmetike, ne jemi duke punuar në lloje të shisheve të qelqit të kozmetikës, të tilla si shishe vaji esencial, kavanoz kremi, shishe locioni, shishe parfumi dhe produkte të ngjashme.

Ne kemi 3 punishte dhe 10 linja montimi, kështu që prodhimi vjetor i prodhimit është deri në 4 milion copë.Dhe ne kemi 3 seminare të përpunimit të thellë të cilat janë në gjendje të ofrojnë krem, printim logoje, printim me spërkatje, printim mëndafshi, gdhendje, lustrim, për të realizuar produkte dhe shërbime të stilit të punës "një ndalesë" për ju.

Paketimi i qelqit i produkteve të kujdesit personal mbetet i pakufizuar, shpresojmë të takojmë më shumë partnerë me mendje në këtë industri, le të dizajnojmë dhe prodhojmë produkte paketimi më të mira për një jetë dhe botë më të mirë.
Më shumë rreth nesh
 • 200 +

  Shishe parfumesh të njohura në magazinë

 • 300 +

  Kallëpe klasike, duke ju kursyer kostot e mykut

 • 10 +

  Ekipi prej 10 QC profesionale

 • 100 %

  Garanci efikase e dorëzimit

Kavanoz kremi me porosi

Shishe parfumi me porosi

Shishe me shpërndarës sapuni me porosi

rastin tonë

Zgjidhni një porosiproduktqë i përshtatet nevojave tuaja

Ne i mbështesim klientët gjatë gjithë procesit nga përzgjedhja dhe zhvillimi i dizajnit deri te shërbimi pas shitjes. Mëso më shumë

Blogjet

Artikuj rreth industrisë

+86-180 5211 8905