382d9a339daf14a395d09e62fabb911
банер од стаклено шише

ЗА НАС

Во светот на козметичкото пакување, особено е важно вашите производи да имаат одличен изглед однадвор за да се усогласат со нивната висока функција однатре.Xuzhou OLU е професионален снабдувач на стаклена амбалажа за козметички производи, работиме на видови стаклени шишиња за козметика, како што се шише со есенцијално масло, тегла крем, шише со лосион, шише со парфем и сродни производи.

Имаме 3 работилници и 10 монтажни линии, така што годишното производство е до 4 милиони парчиња.И ние имаме 3 работилници за длабока обработка кои можат да понудат замрзнување, печатење лого, печатење со спреј, печатење на свила, гравирање, полирање, за да се реализираат производи и услуги во стилот на работа „еднократно“ за вас.

Стаклените пакувања на производи за лична нега остануваат неограничени, се надеваме дека ќе сретнеме повеќе истомисленици во оваа индустрија, ајде да дизајнираме и произведеме подобри производи за пакување за подобар живот и свет.
Повеќе за нас
 • 200 +

  Популарни шишиња парфеми на залиха

 • 300 +

  Класични калапи, заштедувајќи ги трошоците за мувла

 • 10 +

  Тим од 10 професионални КК

 • 100 %

  Ефикасна гаранција за испорака

Прилагодена тегла за крем

Прилагодено шише за парфем

Прилагодено шише со диспензер за сапун

нашиот случај

Изберете обичајпроизводшто одговара на вашите потреби

Ние ги поддржуваме клиентите во текот на целиот процес, од изборот и развојот на дизајнот, па сè до услугата по продажбата. Научи повеќе

Блогови

Статии за индустријата

+86-180 5211 8905